Mekansız Forum ~ Mekansızların Yeni Mekanı
Forumumuzdan Yararlanabilmeniz için Üye Olmanız Gerekmektedir.. Üye Olmayan Misafirlerimiz Resim-Video ve Linkleri Görememektedir...

Lütfen 10 Saniyenizi Ayırarak Üye Olunuz....

Mekansız Forum ~ Mekansızların Yeni Mekanı

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

evli bi erkegi taciz ettim

YazarMesaj
tequila1
® ADMİNİSTRATÖR ®
® ADMİNİSTRATÖR ®

MesajKonu: evli bi erkegi taciz ettim   Çarş. Ara. 23, 2009 7:09 pm

25 yasinda erkeklerle arasi iyi olan balik etli bir bayanim,?syerinde beni bakisi ile bile tahrik eden bir adam var benden 1 yas kucuk, her munasebette ona dokunuyor , kolumu carpiyor.Kalcalarimi masalarin arasindan gecerken ona degdiriyorum.

Veya masasina egilip bir sey anlatiyor gibi goguslerimin catalini gösteriyorum.yaninaki sandalyeye oturup pantolunumdan çikan kalca gamzelerimi gosteriyorum. Aksamlari onu hayal ederek masturbasyon yapiyorum ve is yerinde surekli islanmis bir sekilde onu dusunuyordum.

Pazartesi gunu servisi kacirdim,yagmur yagiyor baktim otoparkdan cikiyor.Bende yagmurdan islanmisim , beni arabasina aldi.islanmis ceketimi arabada elim penisine carpacak sekilde cikarttim.Pardon istemeyerek oldu dedim, mehmet ona hasta oldugumu anlamis olsa gerek , çekinme tut demezmi ?

Tem 'e ciktigimizda mehmetin onu pantolandan firlayacak gibiydi ,

disarida yagmur yagiyor.Bu durumdayken bana hayir diyemez diye cesaret alip fermuarini ve dugmesini actim , kulotundan siyirdim.arabanin vitesi kadar penisi vardi.onu cekistirmeye basladim, yapacaksan adam gibi yap,

agzina al demez mi ? agzima aldim araba sarsildikca emdim optum emdim optum "bana karim bole agzina alamiyor"

bakalim baska nelererinden bana vericeksin diye kalcalarimi oksadi. Kavacik girisine gidece?imize bir onceki cikisdan çikti beni kaciriyormusun dedim
Beni ormanlik bir alana gpoturdu , disarida yagmur yagiyor.

, yagmurdan islanmis temin nemliydi.

Nefes alislarimizdan arabanin cami buhar dutmustu.Etegimi siyirdi.
Kulotumu yirtarcadina cikartti.beni arabadan disariya cikartti.
Camurlarin uzerine yatirdi, koca penisini vaginama sapladi,

al dedi , orospulugunu cezasi , ceza ne kelime ben zevkden kivraniyorum.Goguslerime camur suruyor hem sevisiyoruz hem ciglik cigliga bagiriyoruz.Her daha daha fazla sok dedigimde arsiz ****** diye Bana tokat atiyor.Kac kere o bosaldi kac kere ben hatirlamiyoruz.Karisindan daha iyi becerildi?imi am deligimin daracik oldugunu soyledi.
Sali gunu ofisde yanliz kalip fotokopi odasinda arkadamdan sapladi .

Çarsamba otoparkda agzima aldim.Simdi cok mutluyum isime daha cok konsantire oluyorum.Nede olsa istedigim zaman sikiliyorum.mehmetde azgin bir boga gibi ona sikicim adini taktim

oda bana orospum diyor.Kalcam cimciklerinden mosmor oldu
Kullanıcı profilini gör

evli bi erkegi taciz ettim
1 sayfadaki 1 sayfası